באנר

חתונה היא חגיגה אמיתית, אולי אחת החגיגות הכי גדולות בחייו של האדם. וכראוי לחגיגה אמיתית, צריך ללוות אותה במיטב המטעמים, התלבושות והאטרקציות החגיגיות שיהפכו כל חתונה לאירוע מיוחד ושונה. לפני כל חתונה מתחילים החתן והכלה לחפש את הדברים הכי מיוחדים שיהפכו את החתונה שלהם לאירוע שייזכר במשך שנים ארוכות, אירוע שיהיה מלא בכיף וברומנטיקה שבו ייהנו כל החברים שלהם, בני המשפחה וכמובן הם עצמם. לכן כולם מחפשים את הדיג'יי הכי טוב, האוכל הכי מיוחד, הבגדים הכי מרשימים והאטרקציות הכי מיוחדות. אחד הדברים הכי יפים ומושקעים שניתן להביא לחתונה הוא עוגות חתונה מיוחדות. בארץ אין מסורת של עוגות חתונה כמו בארצות הברית או באירופה, אך בשנים האחרונות יותר אנשים מבינים שעוגות חתונה מאפשרות להוסיף נופך חגיגי ומיוחד לחתונה. אחרי הכול, מי לא אוהב עוגות, ועל אחת כמה וכמה עוגות חתונה מיוחדות שהן מרשימות במראה כמו שהן מרשימות בטעם.


עוגות חתונה מיוחדות בהתאמה אישית

מה שכל כך מיוחד באפשרות של עוגות חתונה מיוחדות הוא שאין עוגה אחת הדומה לשניה. בדרך כלל עוגות חתונה נראות אותו דבר. גדולות, לבנות, בנויות בקומות ומלאות בעיטורים קלאסיים. אך עוגות חתונה מיוחדות מאפשרות לחתן ולכלה להשתולל עם הרעיונות העיצוביים ולקבל עוגת חתונה מדהימה במראה. האפשרויות של עיצוב ופיסול עוגות חתונה בימינו, למשל בעזרת בצק סוכר, מאפשרות להכין עוגות מעוצבות מיוחדות באמת, הכוללות כל אלמנט עיצובי שירצו החתן והכלה.

special4special5special3

לתמונות נוספות היכנסו לגלריית עוגות חתונה בנטעים!


דוגמאות לעוגות חתונה מיוחדות

כאשר עוסקים בעוגות חתונה מיוחדות, אפשר לתת לדמיון להשתולל באמת. להלן כמה דוגמאות לעוגות חתונה מיוחדות באמת. ראשית ישנה עוגת החתונה הקלאסית, אך עם טוויסט מיוחד. מדובר בעוגה גדולה, לעתים עשויה בקומות, אשר עליה פסל של חתן וכלה. אך ניתן לעצב את בובות החתן והכלה בשלל דרכים.ניתן לעשות אותן דומות לבני הזוג, ושאפילו ילבשו את אותם הבגדים שלבשו בני הזוג בחתונה. יש אנשים רבים הבוחרים בבובות מיוחדות שמשקפות, למשל, את המקצועות של בני הזוג.ניתן כמובן לבחור בעוגת חתונה בעיצוב אחר לגמרי המשקף את אישיות בני הזוג. אם למשל בני הזוג אוהבים מוזיקה, ניתן לעצב עוגת חתונה בצורת מערכת סטריאו. אין גבול לדמיון – הרשו לעצמכם להשתולל עם הרעיונות ותמצאו את עוגת החתונה המושלמת


תעודת כשרות

באנר

הצטרפו אלינו בפייסבוק