עוגת יום הולדת

עוגות יום הולדת מאמר
כמובן שהאמרה שאין חגיגה בלי עוגה היא נכונה. עוגות יום הולדת הם מרכז כל חגיגה, כל יום הולדת מצוין בחוג המשפחה וגם באולם גדול. עוגות יום הולדת כבר הפכו לנורמה ולחוגג יש דרישות וציפייה לבאות, עוגת יום הולדת יכולה להיות עוגת יום הולדת גדולה מפוסלת כולה עם אלמנטים ופיתוחים, או קישוט סוכר מינימלי מעל העוגה, הכל אפשרי העיקר שתהיה עוגת יום הולדת. כמו רוב הדברים בחיים גם עוגות יום הולדת מתחלקות לכמה חלקים. עוגות יום הולדת מפוסלות, עוגות יום הולדת עם פיסול מעל ובנוסף עוגות יום הולדת מצוירות. ההבחנה היא ברורה, אך למרות זאת אסביר בכמה מילים על סוגי עוגות יום הולדת שאנו מכינים.

הראשונה והמורכבת ביותר היא עוגת יום הולדת מפוסלת כולה, כל העוגה מסתתרת בתוך צורה שנבחרה כמו בדוגמא הזו מכונית חיפושית. כן, בתוך המכונית מסתתרת עוגה עסיסית וטעימה מה שקשה להאמין. כמות העוגה נשמרת ולמי שלא יודע קשה לדמיין שבתוך עוגות היום הולדת האלה מסתתרת עוגה וההפתעה היא רבה. השניה והחביבה ביותר הן לרוב עוגת יום הולדת עם פיסול. גם פה למי שלא מכיר יהיה קשה לדמיין שמתחת לציפוי הצבעוני והיפה מסתתרת עוגה טעימה.

עוגות היום הולדת שומרות על צורתן הרגילה שהיא לרוב עגולה ומעל נערמות דמויות מפוסלות מבצק סוכר ,פרחים או כל דבר שילד היום הולדת יחפוץ. המפתיע הוא שילדים ומבוגרים כאחד יראו את העוגה והניצוץ והתדהמה למראה עוגת יום ההולדת יהיה גול, וכאשר הם יתחילו לזהות את הדמויות שבדרך כלל הן לפי אהבתם כמו פו, דורה או דמויות דיסני אהובות, או לחילופין פיסול, אחד התחביבים שלהם. עוגת היום הולדת תעשה את שלה והאושר יהיה ענקי. הליצן המפעיל או המשחקים יצטרכו לחכות בצד עד שהעוגה תיגמר. עוגות יום הולדת עושות את שלהן………….

עוגת יום ההולדת השלישית היא העוגה המצוירת. די קרובה לחברתה אך על כל עוגת היום הולדת יתנוסס ציור מרהיב וצבעוני לפי האהבה של החוגג. גם בעוגות יום הולדת עם ציור מסתתרת עוגה טעימה שמותאמת במיוחד למזמין, כל הציפוי היפה מותאם לציור בצבעים ובסגירה אך לא גונב מהציור את היופי והמיוחדות שלו. לכל עוגות היום הולדת מצטרפת ברכה ססגונית שמותאמת לעיצוב ולדמויות בעוגה.

ולסיום ומבלי לגרוע ביחוד של כל עוגות יום ההולדת אפשר להכין לבד עוגות יום הולדת, לאפות לפי הטעם הרצוי והאהוב ולהזמין רק את הקישוט להניח לפני החגיגה את הציור ויש לכם עוגת יום הולדת חגיגית, שגם תוכלו לספר שהכנתם לבד, אבל עדין יש את השדרוג שילדים ומבוגרים כל כך מחפשים.