עוגות לאירועים

בית נעל, או המבורגר …כן כן הכל מעוגה והכל לאירועים…כך סתם לשמח חברים. לא רק טעים אלא מעוצב, מוקפד, צבעוני והכל לפי כל בקשה שתחלמו עליה…
בואו לאתגר אותי בבקשה שעוד לא היתה או בבקשה שכבר ראיתם ואהבתם!

עוגה מעוצבת נאפת סמוך למועד האירוע או יום ההולדת ומעוצבת לפי הדרישה היא טעימה ומיוחדת מאוד יש מבחר טעמים גדול ומבחר קרמים לפי בחירת הלקוח.
שכבות של טעם מיוחד. מוזמנים לבקש המלצה שלנו לטעמים: וניל, שוקולד, וניל אגוזים, לימון, תפוז
וביניהן שכבות של קרמים שמתאימים לעוגה.
הכל מצופה בגנש טעים ומצופה בבצק סוכר דק לקבלת עוגה מיוחדת ויפה!

בסטודיו מיוצרים מאות מוצרים מקטגוריות שונות כגון: עוגות חתונה, עוגות מעוצבות, זרים מתוקים, עוגות יום הולדת ומתנות מיוחדות מסוכר.
התמונות שתראו בגלריות הן רק דוגמאות בודדות למוצרים ולרעיונות שיש.
נשמח לשלוח לכם תמונות נוספות במידת הצורך של עוגות מעוצבות, עוגות חתונה ומוצרים אחרים שתמונותיהם לא הועלו לאתר.
החלק שלכם הוא רק לספר לנו, פרטים, צבעים, אהבות ותחביבים.
במידה ותחשבו על רעיון אחר, שונה, נשמח לעמוד לרשותכם ולפתח יחד את הרעיון משלב התכנון ועד לשלב הביצוע כדי שיהיה ייחודי לכם בלבד.

מכיון שרוב עוגות חתונה, עוגות מעוצבות, העציצים והמוצרים השונים מיועדים להכנס לאולמות ארועים, אנו מקפידים על כשרות פרווה למוצרינו עם תעודה ואישור המשגיח על כל מוצר שיוצא מהסטודיו.

הסטודיו כשר בהשגחת הרבנות עמק יזרעאל ולכל עוגה מצורפת תעודת כשרות לפי דרישה \כשרות פרווה במידה ויש רצון לעוגה חלבית לאירוע לא כשר, יש לציין זאת מראש והעוגה נאפת ומעוצבת במחלקה המיועדת לכך.

הסטודיו ממוקם בעמק יזרעאל ונותן לכל הסביבה הקרובה והרחוקה יותר המזמינים עוגות יום הולדת ועוגות לאירועים מוזמנים לאסוף את העוגה ממני בתיאום או להפגש באזורים שיותר קרובים אליכם -כמו קריון- קניון אלונים או צומת גולני ללא עלות נוספת יש לי שירות משלוחים בתשלום העלות לפי המיקו בין 50 ש”ח ל 250 ש”ח.
שווה לברר ולקבוע!

רוצים עוגה בלתי נשכחת לאירוע שלכם?

צרו קשר עוד היום וקבלו ממני רעיונות לאינספור אפשרויות ליצרת עוגה מרשימה וטעימה!

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.